DFS – doświadczenie, fachowość, solidność

Firma DFS Ewa Karwińska istnieje od 2007 roku. Od roku 2011 DFS Ewa Karwińska jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z rachunkowością finansową i zarządczą, audytem sprawozdań finansowych oraz szkoleniami. 

Pracujemy pod kierownictwem biegłego rewidenta – Ewy Karwińskiej, która jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów pod numerem 12122, od roku 2006 uczestniczyła i przeprowadzała badania sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych, analizy due diligence, a także posiada 10-letnie doświadczenie w bankowości przedsiębiorstw.

Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna pomoc księgowa i oraz fachowe doradztwo finansowe Klientom indywidualnym i firmom, dlatego nieustannie poszerzamy zakres naszych kompetencji podczas szkoleń, kursów i seminariów. Na bieżąco kontrolujemy sytuację gospodarczą i ekonomiczną oraz aktualne trendy tak, aby móc doradzić Klientom, w którym kierunku warto podążać, by rozwinąć swoją firmę.  

Doświadczenie oraz zdobyta wiedza przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług, a co za tym idzie – efektywną pomoc w najtrudniejszych sprawach rachunkowych. Dokładamy wszelkich starań, aby na każdym etapie współpracy stanowić dla Państwa wsparcie i służyć pomocą w wątpliwych kwestiach.

WARTO WIEDZIEĆ:

PRZYDATNE LINKI:

KONTAKT

DFS Audyt i Księgowść
Biegły rewident Ewa Karwińska

Olecka 23 pok. 101
04-980 Warszawa